Чому хронічні захворювання нирок можуть призвести до смерті?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хронічні захворювання нирок переважно є наслідком неизлеченных до кінця гострих форм хвороб нирок, таких як нефрит і пієлонефрит, особливо якщо останні протікали при зниженні захисних сил організму. Перебіг тривалий, прогресуюче повільно, але незмінно. Нерідко, через тривалий час, хронічне захворювання може призвести до ниркової недостатності. Гостра ниркова недостатність оборотна: нирки на відміну від більшості органів здатні відновлювати повністю втрачену функцію. Разом з тим гостра ниркова недостатність - це вкрай важке ускладнення багатьох захворювань, нерідко віщує смерть.