Чому М.Грушевський називав Люблінську унію "ланцюгом насильств"??? ПОЖАОУЙСТА СРОЧНО!!!НА ЗАВТРА НУЖНО!!!
Чому М.Грушевський називав Люблінську унію "ланцюгом насильств"???
ПОЖАОУЙСТА СРОЧНО!!!НА ЗАВТРА НУЖНО!!!
Ответ(ы) на вопрос:
Характеризуя ход конспиративных переговоров епископов по поводу Люблинской унии М. Грушевский назвал их предательскими
тому що Україну розділили поміж Королівством Польським і Литовським царством, не спитавши українців. Їх, навідь, на переговори не пустили. Польсбкі магнати стали загарбувати правобережні землі, насильницьке навернення в католіцизм