Чому на вашу думку, славко не наважився підійти до Лілі після вистави у повісті "Шпага Славко Беркута"?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Славко дуже поспішав зустрітися з Лілі після її вистави, але потім він побачив, як вона виходить з театру з Юльком і не наважився до неї підійти. Напевно Славко не підійшов до Лілі тому, що він не був присутнім на її виставі.Та ще й побачив, як вона виходить з Юльком; не хотів щоб Юлько принижував його перед Лілі, не хотів щоб все почалося з сварки.Але справа не в Юлькові, а в Лілі.Славко кохав Лілі, і тому не наважився підійти до неї.