Чому не можна стверджувати, що об'єм повітря в кімнаті дорівнює сумі об'ємів молекул, з яких складається це повітря? Срочно) напишіть будь ласка)дуже дякую)
Чому не можна стверджувати, що об'єм повітря в кімнаті дорівнює сумі об'ємів молекул, з яких складається це повітря? Срочно) напишіть будь ласка)
дуже дякую)
Ответ(ы) на вопрос:
Тому, що повітря заповнює об*єм кімнати назалежно від розмірів кімнати
Потому,что воздух заполняет объем комнаты на зависимо от размера комнаты