Чому не можу позбутися думки про тебе? Чому мені так сподобалося, вдарила любов по голові. Але чому не можу розслабитися і просто танцювати. Чому так виходить, я так люблю, хочу тобі сказати: Приспів: Напевно тому що, все це мо...

Чому не можу позбутися думки про тебе? Чому мені так сподобалося, вдарила любов по голові. Але чому не можу розслабитися і просто танцювати. Чому так виходить, я так люблю, хочу тобі сказати: Приспів: Напевно тому що, все це мої почуття. Одночасно радісно, ​​і чомусь сумно. Напевно тому що, все це мої почуття. Одночасно радісно, ​​і чомусь сумно. Питання ?! Чому мені стало не вистачати тебе? Я думав це не всерйоз. А тепер я не можу прожити і дня, це перевантаження, це передоз. Ну чому, переключитися зовсім не можу. Просто тону, йду я на дно, хочу лише тебе я одну, ну чому? Приспів: Напевно тому що, все це мої почуття. Одночасно радісно, ​​і чомусь сумно. Напевно тому що, все це мої почуття. Одночасно радісно, ​​і чомусь сумно. Чому не можу позбутися думки про тебе? Чому мені так сподобалося, вдарила любов по голові. Але чому не можу розслабитися і просто танцювати. Чому так виходить, я так люблю, хочу тобі сказати: Приспів: Напевно тому що, все це мої почуття. Одночасно радісно, ​​і чомусь сумно. Напевно тому що, все це мої почуття. Одночасно радісно, ​​і чомусь сумно. випішіть слово сполученя.Пж
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Позбутися думки, вдарила любов,не можу розслабитись,мої почуття.