Чому в результаті загартування знижується відчуття холоду???

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бо тоді кровоносні судини швидко стискаються і розширюються Загартування холодом — підвищення стійкості організму до впливу холодом методом регулярного тренирующего впливу різними холодовими факторами. Встановлено, що теплоутворення у людини, загартованого до холоду, більше, ніж у незагартованого, тому при сильному охолодженні рівновагу теплового балансу у нього зберігається довше. При однаковому охолодженні у загартованих до холоду людей температура шкіри вище і шкіра здається на дотик тепліше, ніж у незагартованих через тренованості кровоносних судин і перебудови обміну речовин. Це значно підвищує їх опірність, як простуд, так і відмороження.