Чому в словах плаття, взуття, вугілля,гілля,знання,колосся є подвоєння букв

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В українській мові дві однакові приголосні можуть стояти тільки між двома голосними:зілля, вчення. Це буває у кількох випадках. Правило 1 Є у мові букви нерозлийвода - одна одної завжди тримаються: життя, знання, оповідання - в іменниках середнього роду на “я” подовження приголосних відбувається