Чотири коти — Мурко, Пушок, Базиліо та Леопольд — полювали на мишей. Мурко впіймав деяку кількість мишей, Пушок на 3 миші менше, ніж Мурко, Базиліо — утричі більше, ніж Мурко, а Леопольд удвічі більше, ніж Пушок. Усього вони вп...
Чотири коти — Мурко, Пушок, Базиліо та Леопольд — полювали на мишей. Мурко впіймав деяку кількість мишей, Пушок на 3 миші менше, ніж Мурко, Базиліо — утричі більше, ніж Мурко, а Леопольд удвічі більше, ніж Пушок. Усього вони впіймали 47 мишей. Скільки мишей упіймав кожен кіт?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
х -поймал Мурко х-3 -поймал Пушок 3х -поймал Базиліо (х-3)2 -поймал Леопольд х+х-3+2х+(х-3)*2=47 х+х-3+3х+2х-6=47 7х-9=47 7х=56 х=8 -поймал Мурко 8-3=5 -поймал Пушок 3*8=24 -поймал Базиліо (8-3)*2=10 -поймал Леопольд
Гость
пусть Мурко поймал х мышей, тогда х+(х-3)+3х+2(х-3)=47, 7х-9=47, 7х=56, х=56/7, х=8шт - Мурко, 8-3=5шт - Пушок, 3*8=24шт - Базиліо, 5*2=10шт - Леопольд