Човен пройшов 40 км за течією річки і 36 км проти течії, витративши стільки часу, скільки йому потрібно, щоб у стоячій воді пройти 80 км. Яку швидкість має човен у стоячій воді, якщо швидкість течії 4 км/год

Човен пройшов 40 км за течією річки і 36 км проти течії, витративши стільки часу, скільки йому потрібно, щоб у стоячій воді пройти 80 км. Яку швидкість має човен у стоячій воді, якщо швидкість течії 4 км/год
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пусть х -собственная скорость лодки 40/(х+3)+36/(х-3)=80/х 40x^2-120x+36x^2+108x=80x^2-720 4x^2+12x-720=0 x^2+3x-180=0 x1=12 x2= -15 не подходит Ответ:12км/г
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы