Что должно стоять вместо многоточий ? When we travel about Russia, we seldom stay at hotels , we usually stay ... our relatives who live ... diffe...

Что должно стоять вместо многоточий ? When we travel about Russia, we seldom stay at hotels , we usually stay ... our relatives who live ... diffe...Что должно стоять вместо многоточий ? When we travel about Russia, we seldom stay at hotels , we usually stay ... our relatives who live ... different cities and towns.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
we usually stay AT our relatives who live IN ...