Что такое легенда срочно нужно пожалуйста!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Леге́нда (лат. legenda — те, що слід прочитати) — жанр літератури і фольклору. Малосюжетна фантастична оповідь міфологічного, апокрифічного чи історико-героїчного змісту з обов'язковою спрямованістю на вірогідність зображуваних подій та специфікою побудови сюжету на основі своєрідних композиційних прийомів (метаморфози, антропоморфізації предметів, явищ природи тощо).
Гость
Недостоверное повествование о фактах реальной действительности