Что такое суфикс? И где есть слова которые были сложены за помощью суфикса? а)Український,Військовий(ім.),правічний б)Дощовий,доріжка,весело в)колиска , працівник , Київщина г)навчання,далекозорість,підберезник

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Слова, утворені лише за допомогою суфікса: в)колиска , працівник , Київщина   Суфікс — значуща частина слова, що стоїть після кореня або іншого суфікса і слугує засобом творення нових слів.