Что такое транспорт?Какие виды транспорта есть?Опишите ту машину которая нравится.все на казахском языке.

Что такое транспорт? Какие виды транспорта есть? Опишите ту машину которая нравится. все на казахском языке.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Көлік дегеніміз-қатынауға арналған зат.Көліктердің көптеген түрлері бар;автобус,ұшақ,трамвай,троллейбус,тікұшақ,т.б.Маған жеңіл көліктер ұнайды.Олармен діттеген жеріңе көзді ашып-жұмғанша жете аласын.