Что вставить на место пропусков?!I ___ never ___ football!How long ___ you ___ in film-making?___ you ___ the information for your project?Look! The plane ___ already!This rare book ___ ___ in our museum since 1950.

Что вставить на место пропусков?! I ___ never ___ football! How long ___ you ___ in film-making? ___ you ___ the information for your project? Look! The plane ___ already! This rare book ___ ___ in our museum since 1950.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I have never played football! How long have you been in film-making? Do you have the information for your project? Look! The plane has already landed! This rare book has been in our museum since 1950.