Чы потрібна рухова активнісь в підлітковому віці? Як вливають фізичнівправи на організм підлітка? Оочень срочно умоляю буду очень благодарна!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Рухова активність є необхідною в підлітковому віці,тому що вона забезпечує здоровий стан організму.Фізичні вправи,та ранкова зарядка допомагають підлітку підтримувати форму,звикати до фізичних навантажень.