Cкладіть невеликий текст (4-5 речень) на тему бережливого ставлення до тварин. Використайте в структурі тексту одне спонукальне та одне питальне та одне спонукальне речення.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ви колись задумувалися, що в світі є тисячі, а то й мільйони тварин які потребують домівки, або хоча б турботи? Ми повинні підгодовувати бездомних тварин, які живуть біля двору, будинку тощо. Тварини-це теж живі істоти, які, як і люди потребують догляду та турботи. Також великою проблемою є браконьєрство. Тварин нещадно виловлюють заради власної вигоди. Люди, задумайтесь! Тварини страждають через наші необдумані вчинки. Ми повинні стати на їх захист!