Cкласти продовження тексту                                                "Білчині турботи"   Надійшла осінь.Листя на деревах стало жовтіти і падати на землю.Білка почала готуватисьдо зими.  Вона збирала і сушила на гілках гриб...

Cкласти продовження тексту                                                "Білчині турботи"   Надійшла осінь.Листя на деревах стало жовтіти і падати на землю.Білка почала готуватисьдо зими.  Вона збирала і сушила на гілках гриби...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
і так була зайнята роботою, що не замітила, як до неі підкралась куниця.