Clare :We are going to Brighton soon. My mum interes you to go with us. Will you go to Brighton, Laura? It's beautiful there in summer! I think you will like it there Laura:I don't know what to say. Well ... I will ask my mum'...

Clare :We are going to Brighton soon. My mum interes you to go with us. Will you go to Brighton, Laura? It's beautiful there in summer! I think you will like it there Laura:I don't know what to say. Well ... I will ask my mum's permission first! I hope I will go with you. You say it's beautiful there. Shall I take my camera. Clare:Of course, maybe we will make a film about our trip Переведите пожалуйста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Клер:мы едем в Брайтон скоро.моя мама (здесь что-то пропущено)....едет с нами.ты поедешь в Брайтон,Лаура?летом там прекрасно.я думаю тебе понравится там. Лаура:я не знаю,что сказать.ну что ж...сначала я спрошу разрешение у мамы!.я надеюсь,что я победу с вами.ты говоришь там прекрасно. мне взять с собой фотоаппарат? Клер: конечно,возможно мы сделаем фильм о нашей поездке.