Даю 30 балів! Міні-твір на тему значення у людському житті дружби, взаєморозуміння ?

Даю 30 балів! Міні-твір на тему значення у людському житті дружби, взаєморозуміння ?? взаємопідтримки! До 10 речення, з інету не копіювати, перевірю!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
         Дружба - це невідємний компонент людського життя. Без друга у житі важко, адже друг тобі допоможе у важку хвилину, але потрібно бути обережним, можуть і на житєвому шляху зустрітичся підлі друзі, яким байдуже твій душевний стан, здоровя, твої переживання. Вони з тобою лише заради вигоди. Таких людей потрібно остерігатися.        Я думаю, що кожен потребує вірного друга ,який допоможе у важкі хвилини та дасть мудру пораду. З другом по житті веселіше іти. У  тебе буде підтримка і це вже один із вагомих плюсів удружбі.         Отже, дружба -  це те без чого людині у житті не обійтися. Якщо у тебе є друг, бережи його,  адже він завжди зрозуміє і допоможить тобі.