ДАЮ 50 БАЛОВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Оберіть тва?

ДАЮ 50 БАЛОВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Оберіть тва??ин, у середньому вусі яких є три слухові кісточки 1-жаба 2-анаконда 3-гипопотам 4-корова 5-курка
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я думаю жаба і корова це моя думка Спасибо за 50 баллов еще раз 1         4