ДАМ 10 БАЛОВ ЗА ПОМОЩЬ СРОЧНО! помогите пожалуйста написать "Діловий лист"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Шановна Єлизавето Петрівно! Прийміть слова щирої вдячності за навчання та виховання наших дітей. Завдяки Вашому педагогічному таланту і чуйному відношенню до кожного з учнів, наші діти отримали міцні знання, змогли розкрити свої здібності і таланти. Низький Вам уклін за Ваше працьовитість, терпіння, готовність надати всіляку підтримку.Бажаємо Вам міцного здоров'я, оптимізму, благополуччя та успіхів у Вашій нелегкій, але такій важливій справі! З повагою,  батьківський колектив 11-А класу ГБОУ ЗОШ № 791