ДАМ 20 БАЛЛОВ Всеволод Нестайко приключенческая повесть "Тореадоры из Васюковки" - читать пересказывать, составить план,

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Свиня Манюня у метро під свинарником. 2)Бій биків з участю корови Контрибуції 3)Пригоди у Києві 4)Екзамен 5)Переекзаменовка 6)Ява-Кукурудзо шукає острів 7)Порятунок Собакевича з колодязя 8)Утопленик 9)Незнайомець з тринадцятої квартири 10)Добрий Максим Валерянович 11)Нічні пригоди у печері 12)Розкрита таємниця годинника 13)Дива діда Соломона 14)Лихо в селі 15)Відважний Ява 16)Троє невідомих 17)Весілля вчительки і лейтенанта