Дам 25 баллов за сочинение по казахской литературе на тему (я уважаю обычии и традиции казахского народа) срочно до утра

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Салем менин атым и своё имя,маган Казакты улттык тагамдам оте унайды,казакта кумыс,шубат, тагы баскалар бар.Менде коп бар достар ол казактар Маган казак тили оте унайды,казакты тагамдары писереди