Дам 25 БАЛЛОВ!!!!!Составьте предложения и переведите слова, срочно нужно. (Р.S. Эсли вы просто фигню какую то напишите, что бы баллы забрать, ваш аккаунт удалят. Надоели уже)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
жетістіктер - достижения засанауи технология- совремменные технологии ақпараттық жүйелер- информационных систем Біздің адамдар озық тəжірбиелер арқасында ақпараттық жүйелер шыға бастады. Сол арқылы заманауи технология дамый бастады. Бізде жетістіктерге жетіп жатырмыз.