Дам 30 баллов за помощь. Панченко при поданні щорічної декларації про сукупний дохід у місцеву податкову адміністрацію не вказав зароблені кошти, отримані на підприємстві, на якому він працював за сумісництвом. На вимогу податк...

Дам 30 баллов за помощь. Панченко при поданні щорічної декларації про сукупний дохід у місцеву податкову адміністрацію не вказав зароблені кошти, отримані на підприємстві, на якому він працював за сумісництвом. На вимогу податкової інспекції пояснити такі дії Панченко відповів, що бухгалтерія того підприємства не надала йому довідку про заробітну плату за рік. Чи буде нести відповідальність Панченко? Відповідь обґрунтуйте.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я вважаю,що Панченко не буде нести відповідальнісь,тому що він викрутиться.бо тому що в цьому винувата бухгалтерія,вона мала за будь яких умов надати йому довіткупро заробітну плату за рік