Дам 30 балловНапишите пожалуйста как нужно читать по английски как по русски. M: Oh hello! I'd like to reserve a place at your Art and Drama summer camp, pleas M: It's Mark Brown M: From 1st to 16th of July, please. M: Yes, I w...

Дам 30 балловНапишите пожалуйста как нужно читать по английски как по русски. M: Oh hello! I'd like to reserve a place at your Art and Drama summer camp, pleas M: It's Mark Brown M: From 1st to 16th of July, please. M: Yes, I would like to do painting and photography. M: OK, then. How about sculpture? M: Of course. It's [email protected]. M: Thanks a lot. Bye!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
M - О,хэллоу! Айд лайк ту ресёрв э плэйс эт ёр ат энд драма саммэ кэмп,плис М - Итс Марк Браун М - Фром уан ст ту сикстиф (язык к нёбу) оф джулай,плис М - Ес,Ай вуд лайк ту ду пэйнтин энд пфотогрэпфи М - Окей,зэн. Хав эбаут скулпче? М - Оф корс. Итс марк"@кулмэйл.ком М - Фэнкс э лот.Бай! __________ Так же нужно?:D
Гость
только там "фром фёрст ту сиксинс"