Дам 50 балів!Допоможіть будь ласка! Треба скласти аналіз поезії Сапфо "До богів подібний.." за планом: 1)Настрій поезії 2)Тема 3)Ідея 4)Художні виразні засоби 5)Враження від поезії Ось вірш: До богів подібний, мені здасться, Т...

Дам 50 балів!Допоможіть будь ласка! Треба скласти аналіз поезії Сапфо "До богів подібний.." за планом: 1)Настрій поезії 2)Тема 3)Ідея 4)Художні виразні засоби 5)Враження від поезії Ось вірш: До богів подібний, мені здасться, Той, хто біля тебе, щасливий, сівши, Голосу твого ніжного бриніння Слухає й ловить Твій принадний усміх; від нього в мене Серце перестало б у грудях битись; Тільки я побачу тебе — і слова Мовить не можу. І язик німіє одразу, й прудко Пробігає пломінь тонкий по тілу, В вухах чути шум, дивлячись, нічого Очі не бачать. Блідну і тремчу, обливаюсь потом, Мов трава пожовкла, безсило никну; От іще недовго — й, здається, має Смерть надлетіти..
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) сумний, закоханний                                                                                        2) кохання все переможе 3) звеличення кохання 4)порівняння, гіпербола