ДАМ 50 БАЛЛОВ! Спасибо за ранее! ответить на вопросы. 1) Сiз кандай тiккендi унатасыз? 2) Зергерлiк буйымдардын кандай турлерiн бiлесiздер ? 3)Сiздiн колыныздан киiм тiгу керек? 4)Технология сабагында зергерлiк буйымдар жасайсы...

ДАМ 50 БАЛЛОВ! Спасибо за ранее! ответить на вопросы. 1) Сiз кандай тiккендi унатасыз? 2) Зергерлiк буйымдардын кандай турлерiн бiлесiздер ? 3)Сiздiн колыныздан киiм тiгу керек? 4)Технология сабагында зергерлiк буйымдар жасайсыздар ма? 5) Киiмдi белгiлi улгилге карап тiккендi унатасыз ба?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Cіз киім тіккенді ұнатасыз ба?Вам нравится шить? 1Мен киім тіккенді ұнатамын,әсіресе көйлектер мен юбкаларды Я люблю шить особенно платья и юбки Зергерлік бұйымдардың қандай түрлерін білесіздер? Какие вы знаете ювелирные изделия 2Мен зергерлік бұйымдардан білетінім   жүзік,  сақина,білезі, сырға,түйреуіштер Я из ювелир,изделий знаю ,перстни,кольца,браслеты ,серьги  брошки