ДАМ 75 Б! Сочинение на казахском на тему интернета (для чего ты его используешь, чем он полезен)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Галамтор желысы казыргы кезде ен танымал. Галамтормен бары жумыс ыстейды. Кобынесе керекты деректерды жинауга. Мен озым галамторды колданамын. Галамтордын пайдасы бар. Пайдасы: керекты малыметты тез табуга болады. СОЙДЁТ? У МЕНЯ НЕТУ КАЗАХСКИХ БУКВ?