Дано два рівні трикутники АВС та А¹В¹С¹, у яких ВН і В¹Н¹ — відповідно дорівнюють їх бісектриси. Доведіть рівнісь трикутників АВН і А¹В¹Н¹.треба дуже скоро, будь ласка

Дано два рівні трикутники АВС та А¹В¹С¹, у яких ВН і В¹Н¹ — відповідно дорівнюють їх бісектриси. Доведіть рівнісь трикутників АВН і А¹В¹Н¹. треба дуже скоро, будь ласка
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ΔАВН=ΔА₁В₁Н₁ по второму признаку АВ=А₁В₁,∠А=∠А₁ как соответствующие элементы равных ΔАВС=ΔА₁В₁С₁ ∠АВН=∠А₁В₁Н₁ как половины равных углов ∠В=∠В₁