Дано двi паралельнi площини. Через точки A i B однiєї з цих пло щин проведено паралельнi прямi, що перетинають другу площину в точках A1 i B1 . Знайдiть довжину вiдрiзка A1 B1 , якщо AB = 7 см. Вiдповiдь обґрунтуйте.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Отрезки параллельных прямых, заключённых между параллельными плоскостями, равны. АА₁В₁В  параллелограмм. А₁В₁=АВ=7