Дано масив V(12). Якщо додатних елементів в ньому менше ніж відємних, то замінити в

Дано масив V(12). Якщо додатних елементів в ньому менше ніж відємних, то замінити вньому відємні елементи нулями. В протилежному випадку кожен відємний елемент замінити добутком тих елементів масиву V, які більше половини максимального елемента. Початковий і сформований масиви видати до друку. Масив V задати самостійно. Помогите решить, на завтро очень надо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Программа на паскале - в прилагаемом файле.