Дапоунице кожны сказ неабходнай формай вышейшай ибо найвышэйшай формам и ступени параунання прыслоуяу 1.На ветры холадна, а у зацишку............ 2.Пад восень все.......и...... Идуць дажджы 3.зразумела, ехать......,чым исци 4...

Дапоунице кожны сказ неабходнай формай вышейшай ибо найвышэйшай формам и ступени параунання прыслоуяу 1.На ветры холадна, а у зацишку............ 2.Пад восень все.......и...... Идуць дажджы 3.зразумела, ехать......,чым исци 4.кепска,але бывает и ........ 5.машкары...... За все бывает у чэрвени 6.дозе снегу было.....там все павыярзала 7.напрастки будзе....... 8.з кожным разам Зоя писала сачыненне усе........ 9.я жыву недалека ад стадыена, а вера яшчэ........... 10.грыбоу было шмат,але ..........трапилися паласинавики
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На ветры холадна, а у зацишку халаднейша. Пад восень усё часцей и часцей идуць дажджы. Зразумела, ехаць больш зручна, чым исци. Кепска, але бывае и больш кепска. Машкары больш за усё бывае у чэрвени. Дзе снегу было найменш, там усё павымярзала. Напрастки будзе сама скора. З кожным разам Зоя писала сачыненне усе больш граматна. Я жыве недалёка ад стадыёна, а Вера яшчэ ближэй. Грыбоу было шмат, але найчасцей трапилися падасинавики