Дати визначення фразеологізмам стою із небесами сам на сам сам не свій з іншого тіста перед самим носом з іншої опери по амі вуха усім серцем з усієї сили
Ответ(ы) на вопрос:
стою із небесами сам на сам - один, без допомоги сам не свій - дуже схвильований з іншого тіста - не схожий на когось перед самим носом - коли хтось уже був близький до мети з іншої опери - не має відношення до теми по самі вуха - багато (наприклад, роботи) усім серцем - відверто, щиро з усієї сили - сильно