Дати визначення фразеологізмам стою із небесами сам на сам сам не свій з іншого тіста перед самим носом з іншої опери по амі вуха усім серцем з усієї сили

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
стою із небесами сам на сам - один, без допомоги   сам не свій - дуже схвильований   з іншого тіста - не схожий на когось   перед самим носом - коли хтось уже був близький до мети   з іншої опери - не має відношення до теми   по самі вуха - багато (наприклад, роботи)   усім серцем - відверто, щиро   з усієї сили - сильно