Давай уберу со стола давайте сделаю салат давай помою пасуду давайте помою пасуду давай пожарю давайте пожарю мясо давай почищу давайте почищу картошку помогите перевесьти Пожалуста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
әкелініз тамақ істеймін әкелініз ыдыс жуайын әкелініз ыдыс жуайын әкелініз пісірейін әкелініз ет пісірейін әкелініз тазалаймын әкелініз картоп тазалаймын