Дайте 3 речення з прямою мовою в початку та 2 речення прямою мовою в кинци

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
"Чому ти не в школі?"-сердито глянув на мене батько "Я захворів"-винувато глянув я "Що ж,ходімо"-пригрозив друг Подруга мовить:"Як ти виконала цю роботу?" Я запитав:"Який урок далі?"
Гость
пряма на початку:1. "У ногах правди немає",- приказував щоразу Прокруст. 2."Не в'яжи мені крила!"-чайка вітра просила 3."Коли я сита, то я така добра",- ковтнувши жертву, просила Кобра пряма мова на кінці: 1.Колись турботливо і строго казала матінка мені:"Гляди, аби тобі дорогу не перейшли упорожні!" 2.Розповідають в темну ніч дніпрові хвилі сині,:" Запорізька славна Січ була на Україні"