''Дайте , будь ласка, три квітки до ...''вставляючи почергово на місці пропуску подані назви міст у потрібній формі .назви міст у формі родового відмінка матимуть закінчення -а(я) Міста:Київ, харків, чернигів , миколаїв, львів...

''Дайте , будь ласка, три квітки до ...''вставляючи почергово на місці пропуску подані назви міст у потрібній формі .назви міст у формі родового відмінка матимуть закінчення -а(я) Міста:Київ, харків, чернигів , миколаїв, львів,тернопіль ,бориспіль , ірпінь Допоможить будь ласка швиденько
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дайте, будь ласка, три квітки до Києва, Харкова, Чернігова, Миколаєва, Львова, Тернополя, Борисполя, Ірпіня