Дайте будь-ласка вiдповiдi на запитання:1.Якi пiснi украiнскького народу пов'язанi з грецьким культом богинi Деметри? 2.Протяжне мелодiйне проказування твору в супроводi кобзи , лiри , бандури називаеться .....?

Дайте будь-ласка вiдповiдi на запитання: 1.Якi пiснi украiнскького народу пов'язанi з грецьким культом богинi Деметри?  2.Протяжне мелодiйне проказування твору в супроводi кобзи , лiри , бандури називаеться .....?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Протяжне мелодійне проказування твору в супроводі кобзи, ліри, бандури називається речетативом.