Дайте ответы на вопросы: 1) "трубки опускаються, наче собачi хвости. Буря влягаеться". а) порiвняння, метафора б) эпiтет, гiпербола в) iронiя, iнверсiя 2)Дайте характеристику поэзii Iрини Жиленко "Осiнь. Копання картоплi". 3) ...

Дайте ответы на вопросы: 1) "трубки опускаються, наче собачi хвости. Буря влягаеться". а) порiвняння, метафора б) эпiтет, гiпербола в) iронiя, iнверсiя 2)Дайте характеристику поэзii Iрини Жиленко "Осiнь. Копання картоплi". 3) Наслiдуючи стиль О. Чорногуза, скласти три "Веселi поради".
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)а Если не сложно поставте спасибо