Дайте правила на слова: експерИмент, зроблЕний, пЕсиміст, хрИстиянство

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
удаляем вас отсюда так как вы засорять прогу
Гость
Експеримент - правило "дев'ятки" (у іншомовних словах після букв д, т, з, с, ц, ч, ш, ж, р, дж ("Де ти з'їси цю чашу жиру, Джо?") пишеться "и", а не "і"). Зроблений - суфікс -ен(ий) у пасивних дієприкметниках. Песиміст - слово треба запам'ятати. Християнство - у деяких словах іншомовного походження (зокрема у словах церковного вжитку) пишеться "и", а не "і"; за правилом "дев'ятки".