Дайте розгорнуту відповідь (0,5 - 1 сторінка ) на запитання "про які історичні події ми можемо довьдатися з поетичних творів Тараса Шевченка?"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
З поетичних творів Тараса Шевченка ми можемо довідатися про кріпацтво. В багатьох його віршах та творах описується нелегке життя кріпаків. Т. Шевченко описує події кріпацтва з власного досвіду. Він і сам був у кріпацтві, тому так багато знає про ці жахливі події невільного життя людей. Тарас Шевченко в своїх віршах закликає людей боротися за їхню волю та їхнє життя. Закликає не спинятися і йти до своєї мети до кінця.