Дайте відповідь на визначення: Числівник - Мова - Національність - Іменник - Дружба - Любов - 45б.
Дайте відповідь на визначення:
Числівник -
Мова -
Національність -
Іменник -
Дружба -
Любов -
45б.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Числівник це самостійна частина мови яка означає кількість предметів або порядок при лічбі .
Мова це сукупність довільно відтворювальних загальноприйнятих у межах даного суспільства.
Національність це приналежність особи до нації , держави.
Іменник це самостійна частина мови що має значення предметості вираженої у формах роду.
Дружба це безкорислеві особистості взаємовідносин між людьми.
Любов це почуття глибокої сердечної прихильності до особи іншої статі .