Дайте відповіді на запитання . 1 Коли і де народився Т. Г. Шевченко ? 2 Як називалася перша книга Т. Г. Шевченка ? 3 У скількох дяків-малярів побував Тарас , прагнучи навчитись малювати ? 4 Яка книжка посідає особливе місце сер...

Дайте відповіді на запитання . 1 Коли і де народився Т. Г. Шевченко ? 2 Як називалася перша книга Т. Г. Шевченка ? 3 У скількох дяків-малярів побував Тарас , прагнучи навчитись малювати ? 4 Яка книжка посідає особливе місце серед небагатьох прижиттєвих видань Тараса Григоровича Шевченка ? 5 Де поховано Великого Кобзаря ?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. 9 березня, в 1814 році, в селі Моринцях, Черкаська область 2. "Кобзар". 3. У шістьох. 4. Знову "Кобзар". 5. У Каневі, на Чернечій горі.