Даю 100 балов Твір на тему: ''Глибокі роздуми поетів над проблемами української мови''

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Деякі поети не дуже знають українську мову, але пишуть твори. Це поети, які переїхали зі своїх рідних міст. Наприклад, Р. Кіплінг, це поет, який переїхав з Індії в Англію. Його твори перекладають знамениті поети. Наші поети стараються писати твори на таких мовах, на яких хочемо МИ. ТОму слід поважати таких поетів