Даю 20 баалів!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Цікаві факти про Василя Голобородька

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Народився 7 квітня 1945р в селі Адріанополі на Луганщині, лауреат Національної премії України. У 1965р. став студентом Донецького педагогічного інституту, та буб відрахований за наказом ректора з формування "за дії несумісні зі завданням радянського студента". У 1968-1970 перебував на військовій службі в будівельних загонах на Далекому сході. Після цього працював на шахті. У 2001 здобув вищу освіту в університеті імені Тараса Шевченка. Через бойові дії був переселенцем.