Даю 20 балів!Складіть діалог на одну з тем:1. Що ощначає Різдво в моєму житті?2. Чому важливий мир?3. Професія про яку я мрію.4. Чому важливо шанувати й вивчати рідну мову?(Обсяг: від 16 реплік)

Даю 20 балів! Складіть діалог на одну з тем: 1. Що ощначає Різдво в моєму житті? 2. Чому важливий мир? 3. Професія про яку я мрію. 4. Чому важливо шанувати й вивчати рідну мову? (Обсяг: від 16 реплік)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Програма (Ведуча)-Добрий день і з вами ведуча телепередачі "Що означає для мене Різдво" і у нас в гостях: (Ім'я 1) (Ім'я 2) та Ягня. (Ведуча)-(Ім'я1), Що для вас означає Різдво? (ім'я1)-Для мене різдво це багато подарунків. (Ведуча)-Добре, а для вас (Ім'я2)? (Ім'я 2)- Для мене Різдво це це дуже багато їжі! (Ведуча)-Добре! Ягня кричить!!! (Ягня)-Я знаю, я знаю!Головне в Різдво це святкування народження Ісуса Христа! (Всі) Розумна Річ! (Ведуча)-Це було все!В цій програмі ви дізналися в чому ж суть Різдва!Всім Допобачення Суть в тому що розумні люди казали щось неважливо у різдвяних вечір В Ягня яке менше знаю сказало все правильно!! Надіюся допомогла