Даю 20 балів.Скласти твір обсягом на сторінку на тему"Щасливе минуле нашого народу". Потрібно не з інтернета.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Щасливе минуле нашого народу. Від початку часів, коли на ще незвіданих землях, які тепер є землями України, оселилися перші люди, які обробляли землю, вирощували тварин, народжували дітей, нащадки яких, через тисячоліття заселили усі землі нашої Батьківщини. З того часу відбулося багато як трагічних, так і радісних подій. У книгах з історії України описано багато воєн, які відбувалися на наших землях, але чи багато хороших і радісних подій ми можемо згадати? Перша відповідь, що приходить до голови:"Ні!", але згодом ми розуміємо, що війна колись закінчується і наступає мир. В цьому, в більшості, і полягає щастя. Що воно таке те щастя? Тоді було щастя для усіх матерей, що їх діти здорові і біля них, що мирне небо над головою, є їжа, а отже-можливість існувати. В наш час поняття слова "щастя" дуже замилене, для нашого покоління щастям буде отримати новий смартфон, планшет, для нас не дуже зрозуміло з чого ж могли тішитися ті давні, буцімто "примітивні" люди. Але вони так само, як і ми, любили нові речі, діти раділи, коли їм дарували якусь ляльку-мотанку, або нові черевики. Не можу не згадати подію, яка була щастям для більшості нашого народу, ця подія відбулася 24-го серпня 1991 року, в цей день Україна була проголошена незалежною. Цей день є державним святом і ми завжди з повагою ставимося до нього, бо розуміємо, що це надзвичайно велика гордість. Я маю надію, що не дивлячись на те, що зараз відбувається, у України попереду ще багато щасливих днів,тижнів,років, і ми повинні зробити все, щоб це було дійсністю.