Даю 20 баллов!!! Помогите пожалуйста, очень срочно! 3 рисунок.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
He's pretty looking for the full stadium , embarrassed by the spectators , but , I hadn't see that , he run like lightning , Referees thinks about will he brake the record? Boy Rushing Towards to cross the bridge , Race past , JUMPING , Spectators SaYS he did that , THE WORLD RECORD HAS BEEN BROKEN BY HIM, NOWADAYS THE WORLD CHAMPION OF RUSSIA BECAME THIS BOY!