ДАЮ 20 баллов ребята по братский срочно!!!!!!Помогите перевести английский текст на русский. Everyone enjoys their visit to MOMI. In MOMI the history and magic of cinema and TV is explained. There are hundreds of clips films an...

ДАЮ 20 баллов ребята по братский срочно!!!!!!Помогите перевести английский текст на русский. Everyone enjoys their visit to MOMI. In MOMI the history and magic of cinema and TV is explained. There are hundreds of clips films and TV-programmes. Visitors take an active part. You can act in a Hollewood Western, select a film to watch, or even draw your own cartoon film. During your visit you can also meet characters from the past. Visitors can ask any guestions about the time in history from which the characters come. Its both interesting and good fun!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Каждый человек имеет свой визит в Momi. В Momi истории иМагия кино и телевидения объясняется. Естьсотни клипов фильмов и телевизионных программ. Посетители принимают активное участие. Вы можете действовать в Hollywood Western, выбрать фильм для просмотра, или даже нарисовать свой собственный мультфильм. Во время вашего визита вы можете также встретить персонажей из прошлого. Посетители могут задать любые вопросы о времени в истории, из которой персонажи приходят. интересно и хорошо ее весело!