Даю 20 баллов текст: Хоккей — қақпалар орнатылған арнайы алаңда таяқпен, доп не шайбамен ойналатын командалық спорт түрі. Ойын жазда көгалда доппен, қыста шайба және доппен мұз үстінде өтеді; надо придумать 4 вопроса к этому те...

Даю 20 баллов текст: Хоккей — қақпалар орнатылған арнайы алаңда таяқпен, доп не шайбамен ойналатын командалық спорт түрі. Ойын жазда көгалда доппен, қыста шайба және доппен мұз үстінде өтеді; надо придумать 4 вопроса к этому тексту на казахском с переводом на русский.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.хоккей қалай ойналатын командалык спорт түрі? 2.ойынды жазда немен ойнайды? 3.ойынды қыста немен ойнайды? 4.хоккейді ненің үстінде ойнайды? это всё на что я способна!